Kim jestem?

Mam na imię Dawid, mam 25 lat i mieszkam w małym miasteczku w woj. Małopolskim. Doszedłem do takiego etapu w życiu że postanowiłem coś zmienić i przestać iść wytyczonym szlakiem, czyli wyjść ze swojej strefy komfortu.  Jeżeli tylko będziecie mieć ochotę będę się z wami dzielił moimi postępami, porażkami oraz przemyśleniami. Chcę pokazać że zwykły człowiek taki jak ja, jeżeli tylko dobrze zaplanuje swoje cele i będzie do nich dążył w końcu osiągnie sukces.  

Co robię?

Aktualnie jestem na etapie wyjazdu za granicę żeby pogodzić cele zarobkowe oraz turystyczne. Nigdy nie byłem wybitnym uczniem, nie interesowała mnie nauka lecz nie chciałem być najgorszy, więc uczyłem się tyle żeby bez problemu zaliczać egzaminy oraz kolejne klasy. Dopiero w wieku 24 lat odkryłem że tematyka rozwoju osobistego jest czymś co mnie interesuje i tym teraz się zajmuję. Czytam książki, uczę się, biorę udział w kursach Online, wszystko po to by ciągle się rozwijać.  

Po co mi ten Blog?

Tak jak już wcześniej wspominałem chciałbym dzielić się z wami moimi przemyśleniami, sukcesami oraz porażkami. Kolejnym powodem jest kurs Online Trzy poziomy który ukończyłem, więcej informacji o kursie znajdziesz Tutaj. Chciałem też zobaczyć czy jestem w stanie sam stworzyć taki Blog, jestem samoukiem, z informatyką nigdy nie miałem do czynienia lecz coraz bardziej zaczyna mnie ona interesować. W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi sami możemy stworzyć wiele rzeczy trzeba tylko dobrze poszukać.Ostatnim oraz najważniejszym powodem jest zainspirowanie innych osób że zwykły człowiek taki jak ja może osiągnąć sukces i nie jest z góry skazany na porażkę. 

Zainteresowania

Od dziecka bardzo lubiłem sport a w szczególności piłkę nożną, jestem jeszcze z tych osób co nie przynosiły zwolnień z lekcji wf-u oraz główną rozrywką była zabawa z rówieśnikami na podwórku nie przed komputerem. Od roku bardzo interesuje się rozwojem osobistym, książki, filmy, kursy zmieniły moje nastawienie do życia, pokazały mi drogę która muszę iść żeby coś zmienić. Oczywiście samo czytanie i oglądanie nic nie da najważniejsze żeby zacząć działać. Internet daje nam tyle możliwości żeby się rozwijać i pokazać siebie, wybić się i osiągnąć wyznaczony cel że aż grzech z niego nie skorzystać. Gdy tylko opanuje tworzenie Bloga będę chciał nauczyć się nowych rzeczy takich jak tworzenie filmów na YouTube, dobrych zdjęć oraz postów na Instagrama oraz Facebooka. Mam nadzieje że będziecie mi w tym towarzyszyć. 

Close Menu